- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Списки учнів 10-х класів 2020-2021 н.р.
Список учнів 10-А класу
Класний керівник: Подгорна Олена Володимирівна
Предмет поглибленого вивчення: англійська мова
1 Алексєєв Володимир
2 Афанасьєва Поліна
3 Бердник Марина
4 Борисюк Євген
5 Владенко Богдан
6 Генсецька Ксенія
7 Гераскіна Марія
8 Грищенко Катерина
9 Дорофєєва Марія
10 Курман Артем
11 Лисенко Єлизавета
12 Лопатько Іван
13 Морозовський Михайло
14 Мяло Софія
15 Науменко Марина
16 Остопарченко Руслан
17 Панченко Аліна
18 Пилипенко Анна
19 Прокопчук Вадим
20 Сахарова Олександра
21 Сіжко Вероніка
22 Тищенко Поліна
23 Третьякова Аліна
24 Турзін Іван
25 Усманов Дмитро
26 Федченко Єгор
27 Федченко Ярослав
28 Харіна Веніамін
29 Широка Дарина
Список учнів 10-Б класу
Класний керівник: Трошина Галина Віталіївна
Предмети поглибленого вивчення: І група - англійська мова, ІІ група – математична
1 Аджеєва Єлизавета
2 Андрієнко Андрій
3 Артем'єв Сергій
4 Багаурі Анна
5 Басова Марина
6 Братусь Сюзанна
7 Василенко Микола
8 Войний Дмитро
9 Волошко Інна
10 Головань Дмитро
11 Григор Вероніка
12 Дарпінянц Дар'я
13 Дудич Марія
14 Книш Аліна
15 Кобзар Нікіта
16 Коваль Елеонора
17 Кошелєва Аліна
18 Майстро Владислав
19 Недогарко Дем'ян
20 Нестеренко Ігор
21 Нікулін Кирил
22 Онищук Артем
23 Рудь Марія
24 Рурак Єлизавета
25 Савченко Даніїл
26 Смердов Амін
27 Сур Марія
28 Сорока Поліна
29 Фалалєєва Марія
30 Хатрус Дар'я
31 Чорногуб Артем
Список учнів 10-В класу
Класний керівник: Єфименко Лариса Миколаївна
Предмет поглибленого вивчення: українська мова та література
1 Білименко Марина
2 Волковінська Богдана
3 Гавриленко Дмитро
4 Гетало Данило
5 Гурський Костянтин
6 Дунай Аліна
7 Літучий Артем
8 Лукьянова Катерина
9 Мазко Анатолій
10 Мунтянова Дарина
11 Паращук Анастасія
12 Пташніченко Ксенія
13 Романчук Микита
14 Роменська Діана
15 Урицька Софія
16 Шаврієва Єлизавета
17 Шурхал Анастасія
18 Шульга Єлизавета