Матеріали сайту
Фотогалерея учнів

Пошук на сайті

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановнi батьки!

Приймання заяв батькiв для зарахування дiтей до першого (перших) класу (класiв) закладiв загальної середньої освiти м. Запорiжжя триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р, за попереднiм записом за тел. 764-86-40 для пiдготовки графiку органiзованого прийому громадян. Заяви у закладi освiти приймаються виключно у батькiв, без присутностi дiтей.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи (у файлі):

  • - копiя свiдоцтва про народження дитини;
  • - оригiнал або копiя медичноi довiдки за формою первинної облiкової документацiї № 086-1/о «Довiдка учня загальноосвiтнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профiлактичного огляду» (далi медична довiдка);
  • - документи, якi пiдтверджуютъ право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освiти.

читати далі

Понеділок

09.00 – 13.00

Вівторок

13.00 – 16.00

Середа

09.00 – 13.00

Четвер

13.00 – 16.00

П’ятниця

09.00 – 13.00

Вітаємо переможців обласного етапу МАН!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковому відділенні «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»!

Секція: українська література

Морозова Богдана, 11-Б клас ‒ ІІІ місце.

Керівник: Федоренко Раїса Іванівна.

Різниченко Анастасія, 10-А ‒ ІІ місце.

Керівник: Таратасюк Валентина Миколаївна.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковому відділенні «Мовознавство»!

Секція: англійська мова

Остопарченко Руслан, 9-А ‒ І місце.

Сорока Поліна, 9-А ‒ ІІ місце.

Керівник: Подгорна Олена Володимирівна.

Секція: німецька мова

Шеремет Андрій, 11-А ‒ І місце.

Керівник: Лозова Світлана Леонідівна.

 

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковому відділенні «Філософії та суспільствознавства»!

Секція: педагогіка

Гребенюк Дарина, 11-А ‒ ІІІ місце.

Керівник: Меценко Ганна Юріївна.

 

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій!

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

Захарченко Ярослав, 11-А ─ ІІ місце.

Запрошений взяти участь у відбірковому етапі республіканської олімпіади.

Юрчак Анастасія, 11-А ─ ІІІ місце.

Підготувала Фоменко Інна Миколаївна.

 

Вітаємо переможця обласного етапу олімпіади з української мови та літератури!

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Мяло Софія, 9-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала Єфименко Лариса Миколаївна.

 

Вітаємо призера обласної олімпіади з фізики!

Щиро вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Кондрашов Тимофій, учень 8-Б класу, посів ІІІ місце.

Підготувала Харьковська Олена Вікторівна.

 

Вітаємо Касьянова Тимура!

Касьянова Тимур, учень 3-А класу, посів ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу серед юнаків і юніорів.

дивитись фото

 

Про проведення опитування батьків та учнів 8-9 класів

Відповідно до закону України «Про освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та з метою вивчення соціального запиту на формування мережі профільних закладів в кожному районі міста Запоріжжя, інформуємо учнів 8-9 класів та їх батьків про проведення дослідження «Профільна середня освіта» та сприяти максимальній участі в опитуванні в онлайн-режимі шляхом розповсюдження посилань:

для учнів – https://cutt.ly/HrGWOoJ

для батьків – https://cutt.ly/drSczN2 або QR-кодів дослідження (додаток).

читати далі

 

У школах Запоріжжя продовжено карантин

Карантин у школах Запоріжжя продовжено щонайменше до кінця тижня.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

«Рівень захворюваності дітей наразі досить високий, тож до кінця тижня заняття точно не відновлюватимуться. Закриті також позашкільні навчальні заклади. Дитсадки працюють, але там посилено контроль за станом здоров'я малечі», - написав міський голова.

За його словами, про відновлення занять або продовження карантину буде повідомлено у п'ятницю.

 

Тиждень іноземної мови (програма)

Клас

День тижня

Вчитель

Тема заходу

5 А

Четвер

Лозова С.Л.

Мовна гра «Stationen»

6 А,Б

Четвер

Лозова С.Л.

Змагання «Kasino»

7 А,Б

Вівторок

Лозова С.Л.

Музичний проект «Schkolade»

8 А,Б,В

П’ятниця

Лозова С.Л.

Гра «Wörterpantomime»

9 А,Б

Понеділок

Лозова С.Л.

Videoprojekt

10 А

Понеділок

Лозова С.Л.

Перегляд фільму з обговоренням «Französisch für Anfänger»

11 А

Вівторок

Лозова С.Л.

Проект «Deutschlandsposter»

5 А

Четвер

Пустова А.І.

Урок-вікторина «Пори року»

9 А,Б

Понеділок

Пустова А.І.

Презентація «Мій улюблений німецькомовний актор»

4А,Б,В,Г

Вівторок

Каша Т.В., Подгорна О.,В.

Гра-подорож «Екскурсія до Лондону»

5В,Г

П’ятниця

Середа Л.Г

Турнір «Learning English can be fun»

5 А

Середа

Педаш Н.І.,

ДмитренкоД.М.

Урок-взаємонавчання «An English lesson is fun for everyone»

П’ятниця

Лазарська Т.О.

Гра «Зелені річки, лепрекони, веселка та глечик золота. Символи Св.Патрика (Ірландія)

6 А,Б,В,Г

Люта Л.С.

Конкурсна програма

7 А, Б

Понеділок

Моісеєнко І.В., Гуріна Н.Г.

Країнознавча вікторина «The Life of others. London»

8 А,Б,В

Вівторок

Царьова О.М.

Перегляд  відео «The Terracotta Army» та прес-конференція за переглянутим

8 А,Б,В

Вівторок

Євченко С.М.

Конкурс на найкращий святковий вірш-буріме

10 А

Євченко С.М.

Перегляд  фільму з обговоренням

11 А

Середа

Лазарська Т.О.

Фільм «Святкування дня Св. Патріка. Або як ірландці всього світу зберігають свої традиції»

 

Вітаємо переможців обласної олімпіади з німецької мови!

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови!

Шеремет Андрій, 11-А клас, І місце.

Запрошення взяти участь у відбірковому етапі республіканської олімпіади.

Сіжко Вероніка, 9-А клас – ІІ місце.

Підготувала Лозова Світлана Леонідівна, вчитель німецької мови.

Beglückwunschen!

 

Вітаємо переможця обласної олімпіади з біології!

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Сорока Валентин, 11-А клас – ІІІ місце.

Підготувала вчитель біології Гаврюшина Людмила Валентинівна.

 

За результатами державної атестації гімназія № 107 в 2014 р. атестована з відзнакою.

 
Про Art

ВАУ!!!

Дізнайся, ЧОМУ?

Сайти наших вчителів

Присутні на сайті
Сейчас 13 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 1366
Статьи : 3848
Webdesign Tirol