Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад і МАН 2011-2012
23.04.2012 16:06
2011-2012 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Онищук Віолетта |
8-А | ІІ | Єфименко Л.М. |
Трюхіна Евеліна |
8-Б | ІІІ | Єфименко Л.М. | |
Зайцева Катерина | 9-А | ІІІ | Таратасюк В.М. | |
Кругляк Віталій |
10-В | ІІ | Федоренко Р.І. |
|
Журба Катерина |
11-В | І | Бровко Л.В. |
|
англійська мова | Онищук Віолетта |
8-А | ІІ | Лазарська Т.О. |
Лаптинська Тетяна |
8-А | ІІ | Лазарська Т.О. |
|
Кречман Артем |
8-А | ІІ | Лазарська Т.О. |
|
Кравченко Ілона |
9-А | І | Каша Т.В. |
|
Савіних Златослава |
9-А | ІІ | Каша Т.В. | |
Проценко Ксенія |
9-А | ІІ | Каша Т.В. | |
Товкачевська Аліса |
9-А | ІІ | Люта Л.С. |
|
Дем'янова Юлія |
9-А | ІІ | Люта Л.С. | |
Грановська Єлизавета |
9-А | ІІ | Люта Л.С. |
|
Устюгов Богдан |
9-А | ІІІ | Люта Л.С. |
|
Баглюк Вікторія |
10-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Камишна Марія |
10-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Котелевець Діана |
10-А | ІІІ | Гуріна Н.Г. |
|
Пянковський Микита |
11-А | І | Гуріна Н.Г. |
|
Кузьмічов Дмитро |
11-А | ІІ | Гуріна Н.Г. |
|
Білоконь Оксана |
11-А | ІІ | Гуріна Н.Г. |
|
німецька мова | Зубковський Денис |
8-А | І | Лозова С.Л. |
Острогляд Катерина | 8-А | І | Писарєва О.Ю. | |
Лаптинська Тетяна |
8-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Суржко Маргарита | 8-Б | ІІ | Писарєва О.Ю. |
|
Рубан Дар'я |
9-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Мачульський Владислав |
9-А | ІІ | Лозова С.Л. |
|
Шейко Катерина |
9-Б | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Зайцева Катерина | 9-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Петик Анастасія |
9-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Лозова Валерія |
10-А | І | Писарєва О.Ю. | |
математика | Кєров Олександр |
11-Б | ІІІ | Станіславчук Ю.П. |
Мачульський Владислав | 9-А | ІІІ | В'язникова А.М. | |
Бабіч Руслан | 8-Б | ІІІ | Гоголенко Л.В. | |
Проніна Дар’я |
7-А | ІІІ | Гуляєва Л.Г. | |
Ільїн Олексій | 7-А | ІІІ | Гуляєва Л.Г. | |
фізика | Ткаченко Олександр |
9-А | ІІІ | Крат О.М. |
хімія |
Острогляд Катерина |
8-А | ІІІ | Фролкова Т.К. |
біологія | Сущенко Руслана |
9-А | І | Гаврюшина Л.В. |
Кіркова Дарина |
9-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Неч Ольга | 10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Лаптинська Тетяна |
8-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
Дога Олександр |
11-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
екологія | Яндоловська Антоніна | 10-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
географія | Підопригора Ольга | 11-А | І | Черьомухіна А.О. |
Бронецький Іван | 11-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Проценко Ксенія |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Лаптинська Тетяна |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Белік Вікторія |
7-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Зубковський Денис | 8-А | ІІ | Трошина Г.В. |
Кириченко Наталія |
10-А | ІІ | Трошина Г.В. | |
Лозова Валерія | 10-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Бронецький Іван |
11-Б | ІІ | Трошина Г.В. | |
історія рідного краю | Іванова Анастасія |
8-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
Кречман Артем |
8-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Білокур Владислав | 11-А | І | Кулак Г.П. | |
правознавство | Савіних Златослава |
9-А | ІІ | Кулак Г.П. |
Товкачевська Аліса |
9-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Шульцев Олексій | 10-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
юні знавці Біблії | Навертюк Дарья | 8-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
інформатика | Керов Олександр | 11-Б | ІІ | Фоменко І.М. |
Ткаченко Олександр |
9-А | ІІ | Фоменко І.М. | |
інформаційні технології | Осипенко Юлія |
10-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
креслення | Морозовський Дмитро |
11-Б | І | Аветісян С.А. |
Калугін Артем | 11-Б | І | Аветісян С.А. | |
Осипенко Юлія |
10-А | І | Аветісян С.А. | |
Пянковський Микита |
11-А | І | Аветісян С.А. | |
трудове навчання | Ткаченко Олександр |
9-А | ІІ | Гуляєв В.І. |
Морозовський Дмитро |
11-Б | І | Бєляєв М.М. |
|
обслуговуюча праця | Кіркова Дарія | 9-Б | ІІІ | Аветісян С.А. |
Осипенко Юлія | 10-А | ІІ | Бабіч Л.І. |
|
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література |
Журба Катерина |
11-В | ІІІ | Бровко Л.В. |
англійська мова |
Кравченко Ілона |
9-А | ІІ | Каша Т.В. |
Пянковський Микита |
11-А | ІІІ | Педаш Н.І. |
|
німецька мова | Лозова Валерія |
10-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
Зайцева Катерина |
9-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
біологія | Сущенко Руслана |
9-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
екологія | Яндоловська Антоніна |
10-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
хімія | Острогляд Катерина |
8-А | ІІІ | Фролкова Т.К. |
географія | Підопригора Ольга |
11-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
креслення | Калугін Артем |
11-Б | ІІ | Аветісян С.А. |
Морозовський Дмитро |
11-Б | ІІ | Аветісян С.А. |
|
Конкурс-захист МАН |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Журба Катерина |
11-В | ІІ | Бровко Л.В. |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Кравченко Ілона |
9-А |
фінал | Каша Т.В. |
Фіналіст американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» Кравченко Ілона здобула право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. | ||||
Міжнародний конкурс творчого письма з англійської мови |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Камишна Марія |
10-А |
ІІ |
Гуріна Н.Г. |