- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Рішення педагогічної ради від 25.05.2018
Запорізька гімназія № 107
Запорізької міської ради Запорізької області
ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ № _6_
25.05.2018
засідання педагогічної ради гімназії
Голова – Ємельянова Г.В.
Секретар – Бровко Л.В.
Присутні – 79
Порядок денний:
1. Про переведення учнів 1–8-х, 10-х класів до наступного класу.
2. Про нагородження Похвальним листом за високі успіхи в навчанні учнів 2–8-х, 10-х класів.
Рішення педагогічної ради
1. Ухвалили:
Перевести учнів 1-х класів до 2 класу.
Перевести учнів 2–3-х, 5–8-х, 10-х класів до наступного класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів.
Перевести учнів 4-х класів до 5 класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації.
2. Ухвалили:
Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів:
1. Харлан Дар’я Олександрівна (2–А клас)
2. Чунгін Владислав Євгенович (2–А клас)
3. Шило Марія Олександрівна (2–А клас)
4. Тарханян Кіра Аркадіївна (2–А клас)
5. Кальчева Валерія Сергіївна (2–Б клас)
6. Мазур Аріана Тарасівна (2–Б клас)
7. Павлов Данило Вікторович (2–Б клас)
8. Багно Аліна Сергіївна (2–В клас)
9. Борисенко Данііл Едуардович (2–В клас)
10. Борисова Христина Ігорівна (2–В клас)
11. Глушаниця Вадим Олександрович (2–В клас)
12. Нескоромна Євгенія Тарасівна (2–В клас)
13. Шундель Анастасія Олексіївна (2–В клас)
14. Дорохова Катерина Станіславівна (2–Г клас)
15. Комарніцький Сергій Анатолійович (2–Г клас)
16. Тищенко Владислава Юріївна (2–Г клас)
17. Федорук Максим Антонович (2–Г клас)
18. Меметов Арсен Андрійович (3–А клас)
19. Ситнік Ксенія Вікторівна (3–А клас)
20. Касуріна Поліна Юріївна (3–В клас)
21. Борисова Олеся Ігорівна (3–Г клас)
22. Сіжко Маргарита Дмитрівна (3–Г клас)
23. Дранко Дар'я Максимівна (4–А клас)
24. Линнік Катерина Олексіївна (4–А клас)
25. Литовченко Анастасія Андріївна (4–А клас)
26. Харченко Данііл Олегович (4–А клас)
27. Штапура Єлизавета Євгеніївна (4–А клас)
28. Пацелій Аліна Дмитрівна (4–Б клас)
29. Хамзін Рєнат Тимурович (4–Б клас)
30. Волкова Анна Геннадіївна (4–В клас)
31. Городницький Арсеній Дмитрович (4–В клас)
32. Дмитренко Андрій Олександрович (4–Г клас)
33. Жужа Валерія Євгенівна (4–Г клас)
34. Скрипка Дмитро Олександрович (4–Г клас)
35. Карабута Вікторія Дмитрівна (5–А клас)
36. Чеченя Марія Вадимівна (5–А клас)
37. Перев'язко Анастасія Олександрівна (5–Б клас)
38. Чепель Кіріл Сергійович (5–Б клас)
39. Чмут Олександр Сергійович (5–Б клас)
40. Станіславчук Єва Сергіївна (6–А клас)
41. Хомутова Софія Михайлівна (6–А клас)
42. Воронова Анна Ігорівна (6–А клас)
43. Дяченко Микита Олександрович (6–Б клас)
44. Міхєєва Віолета Сергіївна (6–Б клас)
45. Шахаров Даніл Романович (6–Б клас)
46. Півненко Ярослав Сергійович (6–Б клас)
47. Оденбах Валерія Валер’янівна (6–В клас)
48. Синякова Анна Сергіївна (6–В клас)
49. Пелікан Віра Андріївна (6–В клас)
50. Сорока Поліна Віталіївна (7–А клас)
51. Генсецька Ксенія Ігорівна (7–А клас)
52. Сіжко Вероніка Дмитрівна (7–А клас)
53. Бердник Марина Андріївна (7–А клас)
54. Головань Дмитро Миколайович (7–Б клас)
55. Коваль Елеонора Олександрівна (7–Б клас)
56. Чорногуб Артем Сергійович (7–Б клас)
57. Казанцева Софія Сергіївна (8–А клас)
58. Різниченко Анастасія Олександрівна (8–Б клас)
59. Горохова Анастасія Олександрівна (10–А клас)